AVUKAT

UZMAN ARABULUCU

Ahmet Eray Korkusuz

Özgeçmiş

1982 Ankara doğumlu.

2000 yılında Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden mezun olmasının ardından girdiği Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden, 2004 yılında iyi derece ile mezun oldu.

Avukatlık stajını Bülbül&Bülbül Hukuk Bürosu’nda yaptı ve daha sonra başladığı askerlik görevini İstanbul’da tamamladı.

2006 – 2010 yılları arasında Dünya’nın önde gelen danışmanlık ve denetim firmalarından biri olan Ernst&Young İstanbul Ofisi’nde, Hukuk Bölümü’nde vergi alanında uzman avukat olarak çalıştı. Bu süre içinde, ülkemizin büyük kuruluşlarına, Vergi Hukuku başta olmak üzere Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Yatırım Teşvik Uygulamaları konularında danışmanlık ve avukatlık hizmetleri verdi.

2010 yılı Mart ayından bu yana Ankara’da kendi bürosunda çalışıyor.

İngilizce, Fransızca ve Rusça biliyor.

AVUKAT

Ezgi Yiğit

Özgeçmiş

1992 Ankara doğumlu.

2006 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Vakfı Koleji’nden mezun olmasının ardından girdiği Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden, 2015 yılında iyi derece ile mezun oldu.

Avukatlık stajını Yiğit Law Office’de yaptı ve 2018 yılına kadar orada avukat olarak çalıştı.

2018 yılında Ankara Üniversitesi Banka ve Ticaret Hukuku Araştırma Enstitüsünde Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yaptı. Bunun yanı sıra Bilişim Hukuku, Aile Hukuku, Sağlık Hukuku konularında çeşitli eğitim seminerlerine katıldı ve sertifikalar almaya hak kazandı.

2018 yılı Ekim ayından bu yana bünyemizde avukat olarak çalışmaktadır.
İngilizce biliyor.